KAMUOYUNA SİLAHLI SALDIRI AÇIKLAMASI

Konya'nın Nabzı Gazetesi Sahibi Mustafa Korkmaz uğradığı silahlı saldırıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu

Konya Haber 18/05/2017 - 19:46
 KAMUOYUNA SİLAHLI SALDIRI AÇIKLAMASI
-A +A

Mustada Korkmaz 14 Mayıs Pazar günü akşam saatlerinde merkez Selçuklu ilçesinde meydana gelen Silahlı saldırı olayıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Mustafa Korkmaz FETÖ ile uzun zamandır lmücadele ediyoruz. Bu mücadelemizi 17 Aralık öncesinde vermeye başladık. Bugüne kadar FETÖ ile bağlantılı bir çok haber yayınladık. Yayınladığımız haberlerin bir çoğu Türkiye'nin en büyük gazetelerinde yankı buldu.

Yayınladığımız FETÖ  haberlerinin  faturası yayın grubumuza çok ağır oldu. 15 Temmuz öncesi başlayan  FETÖ haberlerine erişim engellemeleri, ardından  8 haber sitemizin kapatılması hapis ve para cezaları  ve son olarak 14 mayıs pazar günü silahlı saldırıya uğrama olayımız.

Silahlı Saldırıya neden uğradığımızı ve kimler tarafından organizeli bir şekilde planlandığı açık ve net ortadadır. Silahlı saldırıyı gerçekleştiren şahıs bir maşa ve tetikçidir. Bu Tetikçi son günlerde haberlerini yayınladığımız ve deşifre ettiğimiz şahıslar tarafından üzerimimize gönderilmiş ve bu saldırı planlı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Silahlı Saldırı olayından kısa bir süre önce ''KONYA’DA ALEM BÖYLE OLUR'' ''Konya’da FETÖ olaylarında At İzi İt İzine Karıştı''  ve KONYA’DA İCRA İHALELERİNDE NELER OLUYOR? başlıklı haberler yayınladık. Bu haberlerde ismi geçen şahıslar yayınladığımız haberlerin kaldırılması yönünde tarafımıza bir çok kişi göndermiş ve bir çok kişiyi arattırmıştır. Bu haberlerde FETÖ,EMNİYET,TEFECİ ve İCRA İHALECİLERİ'nin arasındaki kirli ilişkiler deşifre edilmiştir.

Yayın Grubumuz gelen baskı ve dolaylı tehtidlere rağmen yayınlamış olduğu bu haberler konusunda geri adım atmamış ve haberlerine devam etmiştir.

Silahlı Saldırıya Uğramamız ile ilgili Yukarda başlıklarını verdiğimiz haberler incelendiğinde bu kahpece planlanmış silahlı saldırının azmettiricileri ortaya çıkacaktır. Yapılan bu haberler neticesinde bazı haberlerimiz ihbar kabul edilerek Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatmış ve bazı şahısların ifadeleri alınmıştır.

Konya Cumhuriyet Başsavcımız  Bestami Tezcan ve Konya İl Emniyet Müdürümüz Şükrü Yaman'a sesleniyoruz.  

Uğradığımız  Silahlı Saldırı  olayının derinlemesine araştırılmasını istiyoruz. Bu haince planlanan saldırı olayının  azmettiricilerinin en kısa zamanda  bulunup adalet önünde hesap vermesini istiyoruz.

Bu haince yapılan saldırılar bizi yıldıramaz. Korkmaz İnternet Haber Grubu dün olduğu gibi bugünde başta FETÖ ve Devlet düşmanlarıyla sonuna kadar mücadelesini sürdürecektir.

Kamuoyuna Saygılarımızla

Mustafa KORKMAZ

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Konya'da Silahlı Kavganın Arasında Kalan Genç Kız, Omzundan Vuruldu