Konyalı Sanayici İşadamları Derneği'nden Büyük Davet

Konyalı Sanayici İş Adamları Derneği tarafından 6 Mayıs Cumartesi günü Konya Dedeman Hotel'de 'Gayrimenkul Sektörünü Değerlendirme Toplantısı' düzenlendi.

Konya Haber 08/05/2017 - 08:35
 Konyalı Sanayici İşadamları Derneği'nden Büyük Davet
-A +A

200'e yakın iş adamı, sivil toplum kuruluşları ve sendika başkanları ile yurtiçi ve yurtdışından misafir sanayicilerin katıldığı davette konuşan KONSİAD Şube Başkanı Hasan Hüseyin AYDIN 'Hakkın, hukukun ve huzurun simgesi olan Konya'nın hızla gelişen ülkemizde bu gelişimdeki payını artırmak, tarihe ve topluma mal olmuş genel ve evrensel değerleri ile yeni gelişmelerde öncülük etmesini sağlamak, hak temelli dayanışma ve etkin mücadele ile yeni istihdam alanları yaratmak KONSİAD'ın vizyonudur. Halka Hizmet Hakk'a hizmet temelli misyonumuzla hedeflerimizi gerçekleştirmenin yolu şüphesiz ki gayrimenkul sektörü ile yakından ilgilidir. Bu sebeple derneğimizce düzenlediğimiz etkinlikte; gayrimenkul sektörünün problemleri, çözüm önerileri, finansman kaynakları, yerli ve yabancı işadamlarının sektöre yatırım yapmaları için gerekli teşvikler ve yasal düzenlemelere yer verdik. Karşılaştığımız yoğun ilgiden ötürü mutluyuz, gururluyuz' dedi.


16 Nisan 2017 tarihli referandum sonrasında netleşen yeni sistemle ülkenin çok daha müreffeh bir düzeye ulaşacağını belirten Hasan Hüseyin AYDIN, KONSİAD'ın tek yürek inancıyla birbirine bağlanmış, ideallerine ve hedeflerine sistemli çalışmalarla ulaşan bir büyük grup olduğunu ifade etti.


KONSİAD'ın her etkinliğinde yüzlerce meslektaşla biraraya gelmekten ve ülkemizde siyaset ve ekonominin nabzını tutan pek çok değerli devlet büyüğünün katkı ve teşvikini almaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Hasan Hüseyin AYDIN ve dernek yönetimi, bu etkinlikte yeni istihdama verdikleri burs ve katkılardan ötürü üye iş adamlarına teşekkür plaketi takdim etti.

Konyalı Sanayici İşadamları Derneği'nden Büyük Davet

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Hüsnüye Erdoğan Şehit Ailesiyle İftar Yaptı