Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'yi kampa alıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisini 1 Temmuz'da kampa alıyor. 81 ilin ana kademe, kadın ve gençlik kollarının il başkanları katılacak.

Politika 19/06/2017 - 06:17
 Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'yi kampa alıyor
-A +A

Yeniden genel başkan olduktan sonra partisiyle ilgili olarak “Metal yorgunluğu var” tespitinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Temmuz’da teşkilatını kampa alacak.

Afyonkarahisar ya da Kızılcahamam’da gerçekleştirilecek kampa, 81 ilin ana kademe, kadın ve gençlik kollarının il başkanları katılacak.

ERDOĞAN, EN SON 2014'TE KAMPA BAŞKANLIK ETMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, en son 2014 yılında AK Parti Kampı’na başkanlık etmişti.

Habertürk'ten Volkan Yanardağ'ın haberine göre 1 Temmuz’daki kampta, 6. olağan büyük kongre öncesinde gerçekleştirilecek teşkilat revizyonu ele alınacak. Toplumun tümüne hitap eden bir söyleme, halkla bire bir temasa, sahada olmaya ihtiyaç olacağını kaydedecek olan Erdoğan, teşkilatlardan daha çok çalışmalarını isteyecek.

KONGRELER 2017 SONUNA KADAR TAMAMLANACAK

AK Parti’de yapılan planlamaya göre, ana kademe, kadın ve gençlik kollarının kongreleri 2017 sonuna kadar tamamlanacak. 2018’de 3 kademede seçim gerçekleştirilecek. Erdoğan, bir kez daha genel başkan seçilecek, kadın ve gençlik kolları genel başkanları da belirlenecek.

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Politika kategorisine ait diğer haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Konya'da Silahlı Kavganın Arasında Kalan Genç Kız, Omzundan Vuruldu